RUENGLV
Sauso jūras konteineru inspekcija un remonts
IICL, Konteineru starptautisko līzinga kompāniju institūts, organizēšanā piedaloties kompānijai Conway, pirmo reizi Baltijā īstenos dienas kursu par sauso jūras konteineru inspekciju un remontu

IICL „Konteineru starptautisko līzinga kompāniju institūts", izveidots 1971.gadā un ir komercorganizācija, kuras biedri izīrē konteinerus vai iekārtas konteineru transportēšanai kuģu vai citām operācijām. Organizācijā sastāv 11 pastāvīgi biedri, kuru īpašumā ir 85 procenti pasaulē izīrējamo konteineru. Tie ir 40% pasaules konteineru parka.

IICL biedri ir:
— Beacon Intermodal Leasing, LLC; CAI International, Inc.; Direct ChassisLink Inc.; FlexiVan Leasing, Inc.; SeaCube Containers LLC; TOUAX Container Leasing; TRAC Intermodal; Triton International Limited; Textainer Equipment Management (U.S.) Ltd.
IICL darbu vada katru gadu izvēlama Direktoru padome. Praktisko darbību veic pastāvīgais Sekretariāts un vairākas komitejas, kas nodarbojas ar tādiem jautājumiem kā nodokļi, tehniskie, juridiskie un citi aspekti. Organizācija aktīvi piedalījās 1972.gada Starptautiskās konvencijas par drošiem konteineriem sagatavošanā.
Izveidotas darba grupas elektronisko datu apmaiņas izmantošanā un attīstībā, datortehnikas pielietošanā u.c.
Izstrādātas un tiek izmantotas datorizētas kontrolprogrammas konteineru izturības vērtēšanai, izstrādāti konteineru izturības vērtēšanas un remonta standarti. IIСL ir konsultatīvs statuss IMO, UNCRAD, ISO.
Institūts izstrādājis vairākus konteineru pārbaudes un izmēģināšanas, konteineru inspektoru sagatavošanas standartus.


Šī kursa mērķis: Kvalifikācijas līmeņa paaugstināšana konteineru biznesa nozarē, konteineriekārtu inspekcijas, remonta un tehnikas kritēriju izpratne.
Iepazīstināšana ar jaunumiem saistībā ar Starptautisko standartizācijas organizāciju ISO, kā arī Starptautisko jūras organizāciju IMO.

Norises vieta:Teorētiskās apmācības rīta sesija norisināsies biznesa centra auditorijā, bet praktiskā daļa – Rīgas ostas terminālī, kur IICL inspektors, izmantojot tieši jūras konteinerus, demonstrēs inspekcijas specifiku.

Kursa programma
Sauso jūras konteineru inspekcija un remonts
1. Vēsture
- IICL institūta vēsture;
- Konteineriekārtu vēsture;
2. Likumi un standarti
- Likumdošana, normatīvi, prasību mērķi un uzdevumi;
- Iekārtu standarti un identifikācija. Kur vajadzības gadījumā meklēt informāciju;
- Konvencija CSC – Starptautiskā konvencija par drošiem konteineriem;
3. Inspekcija un remonts
- ISO bojājumi, svarīgāko komponentu remonts un kodi;
- Standarti un inspekcijai izvirzītās prasības;
- Inspektora loma, tehnika un pienākumi;
4. Pielaides un noteikšana
- Bojājumu, nolietojuma un neatbilstoša remonta noteikšana;
- Bojājumu cēloņi;
- IICL pielaižu pamats The Envelope Concept
5. Instruments un tehnika
-Inspekcija un mērīšanas tehnika
- Konteinera grīda, izgatavošana un problēmas;
- Remonta materiāli
6. Ierobežojumi
- Remonta veidi un remonta ierobežojumi;
Kam paredzēts šis kurss?

Kurss ideāli noder jūras terminālu, konteineru depo, remontbrigāžu darbiniekiem, inspektoriem, jūras konteineru līniju iekārtu nodaļu pārstāvjiem, speciālistiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par jūras konteineru vēsturi, noteikumiem un ekspluatāciju.

Valoda: Angļu. Iespējams organizēt tulkošanu latviešu un krievu valodā;
Kurss: Viena pilna diena, puse dienas veltīta teorijai auditorijā un puse – praktiskajai daļai Rīgas ostas terminālī.
Katram dalībniekam: Sertifikāts par kursa apmeklējumu; grāmatas un IICL konteineriekārtu inspekcijas rokasgrāmata, 6.izdevums; Pielikums par pārbaudi un remontu, pelēkās zonas; 2.izdevums un kravas dzelzs konteineru remonta rokasgrāmata.


Kā pieteikties kursam
Aizpildiet zemāk doto formu, un mēs sazināsimies ar Jums. Kursa apmeklējuma cena ir 550 eiro (bez PVN). Kursa dalībnieku skaits ir ierobežots.
Apmācības valoda
Nospiežot pogu, Jūs piekrītat, ka CONWAY Container Solutions SIA apstrādā personas datus.
Sazinieties ar mums:
Saistībā ar jebkuriem jautājumiem rakstiet mums uz e-pasta adresi info@conwaycs.com, kā arī sazinieties tieši ar kursa kuratoru, zvanot uz telefona numuru +37162005550
Made on
Tilda