Refrižerātora konteineri
Pieprasīt cenu piedāvājumu
Nospiediet pogu, jūs piekrītat pārstrādes uzņēmumu CONWAY Сontainer Solutions SIA Personas datus
Refrižerātora konteineru pārdošana un noma.

Refrižerātoru konteiners, vai refkonteineri (saldētavas) - ir jūras konteineri, kas aprīkoti ar saldēšanas iekārtu, ražoti izmantojot termoiztirīgus materiālus, tāpēc iekšpusē refrižeratora konteiners strādā temperatūras diapazonā no -25 ° C līdz + 25 ° C.

Iegādāties šāda tipa konteineri var gadījumā ja nepieciešams pārvadāt vai glabāt produkciju, kurai nepieciešams uzturēt noteiktu temperatūru: tauku produkti, gaļas un zivju izstrādājumi, desas, jogurts, piens, alus, vīns, šokolāde, augļi, dārzeņi un citi.

Piedāvājam konteineru apkalpošanu:
  • konteineru diagnostika, remonts, apkalpošana,
  • nodrošinām refkonteineru piegādi un izkraušanu
Šodien populārākie refkonteineru ražotāji ir:

  • Carrier Transicold Ltd - refkonteineri CARRIER
  • Thermoкing Corporation - refkonteineri THERMOKING
Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir sekojoši refkonteineri:


  • 20' un 40' pēdu standarta refkonteineri,
  • 40'HC pēduaugstie refkonteineri,
  • 45'HC pēdu augstie refkonteineri,
Visi piedāvātie konteineri ir pārbaudīti un tehniski pilnībā strādājoši. Mūsu speciālisti veiks konsultāciju par konteineru ekspluatāciju un pieslēgšanas darbiem.

Refrižeratoru konteineros (saldētavas) ir divi galvenie elementi: pamatdaļas un dzesēšanas iekārta. Korpuss sastāv no refrižeratoru konteineru pārvada rāmja un poliuretāna putas sendvičpaneļos ar ārējo pārklājumu no dūralumīnija lapas (biezums - 20 mm) un iekšējais pārklājums profilēta nerūsējošā tērauda loksni (biezums - 0,6 mm).

Durvis tiek izgatavotas no sekojošiem materiāliem: poliuretāna paneļi, kuras ir aprīkotas ar speciālām slēdzenēm, kas ļauj zīmogu kravas nodalījumu konteinera

Saldēšanas agregātu, kas izvietota uz korpusa sienā atbalsta automātiski konteinerā, iepriekš noteiktā temperatūras diapazonā no + 25 ° C līdz -25 ° C, un ir aprīkots ar trīsfāžu strāvas tīklam ar spriegumu 360/460 V un 50 Hz.

Elektrības bloks ļauj automatiskā režimā uzstādīt un kontrolēt: temperatūru, gaisa saturu, uzstādīt dzesēšanas ciklus, kontrolēt galveno agregātu darbu. Šobrīd iespējams nopirkt refkonteinerus kuri strādā izmantojot sekojošus dzesēšanas līdzekļus (freons):"R-134А", "R-409A", "R-401A".
SIA CONWAY Container Solutions
Address: E.Birznieka Upisa 21, LV-1011
Registration number: 40203131241;

E-mail: info@conwaycs.com
Phone: +371 62005550
Facebook | Instagram

© All Right Reserved. SIA CONWAY Container Solutions.
e-mail us: info@conwaycs.com
Made on
Tilda